Skip to content

Reštaurácia a bar

Reštaurácia

Reštaurácia vás srdečne privíta v štýlovom prostredí s približne 70 miestami na sedenie. S moderným zariadením a skúseným šéfkuchárom garantujeme výnimočný zážitok plný lahodných jedál a dezertov. Náš ochotný personál sa o Vás postará tak, aby ste neodchádzali „len“ s chuťou výborného jedla, ale aj s nezabudnuteľnými spomienkami.

Zahĺbte sa do nášho jedinečného gastronomického sveta, ktorý ponúka sezónne špeciality a domáce dezerty. V teplých mesiacoch si môžete vychutnať atmosféru našej terasy s úchvatným výhľadom na golfový areál s vodopádmi a detským ihriskom, čo ocenia nielen rodiny s deťmi.

Okrem toho sme tu pre vás aj pri špeciálnych príležitostiach, či už ide o spoločenské udalosti, obchodné stretnutia, svadby či iné oslavy. Radi sa prispôsobíme Vašim konkrétnym požiadavkám, aby každý okamih strávený v našej reštaurácii bol jedinečným gastronomickým zážitkom.

Bar

V našom bare vám okrem štandardnej ponuky alkoholických nápojov poskytneme aj nezabudnuteľný zážitok s našimi vynikajúcimi miešanými nápojmi. Máme rozmanitú paletu káv, ktoré si môžete vychutnať na našej terase. Ponúkame tiež čapované pivo z renomovaného bystrického pivovaru Urpiner. Náš bar je elegantne zariadený moderným nábytkom a atmosférickým osvetlením.

Nielenže sa môžete tešiť na kvalitné výberové vína, ale na našom bare môžete zažiť niečo netradičné – krídlové piano, ktoré vytvára špeciálnu atmosféru. Počas špeciálnych príležitostí vás môžu očariť jeho melódie. Srdečne vás pozývame na pohárik a nezabudnuteľné chvíle v našom bare.

Možná platba kartou

Bezpečná a pohodlná platba kartou

Check-in už od 12:00

Možnosť skoršieho ubytovania bez poplatku

Raňajky

Chutné

Detské tábory

Ponúkame možnosť